NB! Tasumine sularahas

Füsioteraapia
täiskasvanute skeleti-lihassüsteem
Kehalistel harjutustel, manuaalsetel võtetel, asendravil, massaažil ja füüsikalistel meetoditel baseeruv taastusravi osa, mille eesmärk on võimalikult ideaalilähedaselt taastada tugiliikumisaparaadi või organsüsteemi töö. Eesmärk on patsiendi võimalikult kiire ja efektiivne naasmine normaalsesse elu- ja töökeskkonda. Ortopeediline füsioteraapia käsitleb skeleti-lihassüsteemi kahjustustega inimeste ravi.
kuni 40 min - 40 €
Kinesioteipimine
Jaapanlaste loodud teibi eesmärgid sõltuvad kasutatavast meetodist ning tehnikast. Selle abil on võimalik fikseerida ning stabiliseerida erinevaid keha struktuurse, mõjutada keha verevarustuse, lümfi- ja ainevahetuse protsesse. Samas säilib teibi kehal oleku ajal inimese loomulik dünaamiline liikuvus.
1 kord - 15 €
Sporditeipimine
Välja on töötatud spetsiaalne fikseerimise meetod, et limiteerida ja toetada liigutust vigastatud piirkonnas. Selle eesmärk on vältida kahjustatud piirkonna uuesti vigastamist ning kahjustuse laiemat levikut.
1 kord - 15 €
Koduvisiit
Paljude haigusest või traumast tingitud seisundite puhul pole võimalik või on liiga tülikas patsiendil kodust lahkuda. Terapeut aitab kodus kohandada abivahendeid paremaks ja turvalisemaks liikumiseks ning õpetab selgeks harjutused, millega inimese tervislikku seisundit parandada. Raskemate juhtumite puhul võib vaja minna ka teise inimese abi. Füsioterapeut annab pereliikmetele nõu, kuidas sel juhul toimida.
Teenus + 10 € (Tallinna piires) Teenus + 10 € + 0.50 €/km (Tallinnast väljas)
Konsultatsioon
Skype´i, telefoni, e-maili teel
30min - 20 €